CaliVita – na pęcherz moczowy

Infekcje pęcherza moczowego mogą być przeważnie powodem stanów zapalnych pochwy jak również odwrotnie.

Przewlekłe stany bakteryjne albo grzybicze u kobiety w znaczącej liczbie sytuacji ukazują się w obu miejscach jednocześnie. Profilaktycznie i przy współżyciu polecam krem IntiMoments, również dla Panów.

Można powiedzieć, ze choroba ta dokucza kilku Paniom i kuracje antybiotykami nie wiele przynoszą efektów, by nie powiedzieć w ogóle. Antybiotyki najczęściej prowadzą do rozwoju grzybicy i w późniejszym czasie jest ciężko z tego wybrnąć. Profilaktycznie i leczniczo należy stosować suplement diety AC-Zymes co najmniej na okres roku. Osoby, które maja zaparcia i rozwolnienia kuracja powinna trwać wręcz dłużej.

Łakomczuchy, które jeszcze prócz tego mają słabość do słodyczy, lub słodzą herbatę, kawę  po kilka łyżeczek mogą doprowadzić do bardzo poważnego zmniejszenia odporności. Jest wiele preparatów na rynku, niemniej jednak muszę powiedzieć, ze ParaProtex jest czołowy. Sama miałam infekcje pęcherza moczowego poprzez 15 lat i mogę kategorycznie powiedzieć, że suplement ten spełni oczekiwania wszystkich Pań i Panów ze 100% pewnością.

 

Author: Mirosłąw Nowakowicz

Dodaj komentarz